“Ben yapmadım, bana vermediler ki hiç” dedi. Ben de “İsteseydin olurdu ama” dedim. Ahmet’e “Bana da senin götünü verir misin?” diye sordum ve o da “Al hayatım senin olsun” dedi. Sonra Necla’ya “Sende benimkine ver kız!” diye bağırdım. Necla kabul etti ama acıtmamalarını ve zorla olmamasını söyledi. “Zevk alacağız, acı çekmeyeceğiz” dedi ve ben de kabul ettim.

Selini kucağıma aldım ve dizlerimi birleştirdim. Bu şekilde Selin’in bacakları sağa ve sola sallandı. Hareket ettikten sonra dizlerimi açıp kapatarak, Selin’in bacaklarını kolaylıkla açtım. Değişik anlayışsız hareketlerimle Selin’in amcığına gitliyor ve onu tatmin ediyordum. Çaktırmadan bacağına dokunup okşuyordum. Bravo evladım, çok iyi gidiyorsun! diye boynuna ve kulağına fısıldıyorduk.

Yurt dışında olduğumuz için pek konuşma şansımız yoktu. Yılbaşı uzun tatili için ailesini görmeye İstanbul’a geleceğini söyledi. Ben de ne güzel olur, hatta vardığında görüşebileceğimizi ve benim evde kalabileceğini eski günlerden konuşup eğlenebileceğimizi söyledim. Tamamen düzgün bir arkadaşımdı ve onu hiç tanımıyordum.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*