Parayı veren adam aç köpek gibi üzerime hücum etti ve ben de terslemek zorunda kaldım. Hemen yanındaki erkek bıçağı göstererek tehdit edince, ben de zorunlu bir şekilde fahişe rolüne bürünerek ona karşılık verdim. Sabaha kadar 6-7 farklı kişiye satıldım ve artık saymayı bile bıraktım. Her yeni gelenle vazifemi yapıp kenara çekiliyordum.

Öğleden önce ise, gözlerimizi bağlayarak bir köşeye bırakıldık. Bir süre sonra kayınbiraderim yanıma geldi ve “Yenge, sen harikasın!” diyerek övgüler yağdırdı. Ben de keyifle gülümsedim ve kayınbiraderimi öpmeye başladım.

Ancak, o durdu ve başını kaldırarak “Yenge, şu döşeğe abimi sokmasan, ikide bir hatırlatıp durmasan?” dedi. Güldüm ve yattığım yerden doğrulup kayınbiraderimin benim zevk sularımla ıslanmış dudaklarını emmeye başladım. “Peki canım, ama lütfen bana yenge demeye devam etme” diye uyarıda bulundum.

Artık sabrım kalmamıştı ve dayanamıyordum. Kayınbiraderimi domaltarak onu becermeye başladım. İkimizin de zevk çığlıkları yankılanırken, bir damat ve gelin olarak hayatımızın geri kalanını birlikte geçireceğimizden emindik.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*