Dantelli oldukça seksi bir şeydi ve koca götüne küçük gelmişti. “Orosbu işi biliyorsun” dedim, “10 sene önce aldım giymek sana nasip oldu” diye cevap verdi. Dizine kadar ten rengi ince çorapları vardı ve onları çıkarmadan kilodunu dizine kadar indirdim. “İyice domal da götün dışarı çıksın, amcığını net göreyim” dedim. 50 yaşındaki kadın doğru düzgün domalmayı bile bilmiyordu ve bana “sende hiçbir sikim bilmiyorsun” diye seslendi. “Hayatında kaç kez sikildin?” diye bağırdı, “Yeter artık gir içime!”

Ben de hiç geciktirmeden dediğini yaptım ve o kadar hızlı gidip geliyordum ki, o ses hala kulağımda. O da haykırıyordu, 30-35 yaşlarındaki bir kadına nazaran kukusu bayağı dar ya da benimki bayağı ufaktı.

Neyse, konuya dönelim; Bir iki dakika bu halde kendimi kaybetmiştim ki şeytan beni dürttü ve kalbim küt küt atmaya başladı. Hela kapısının altından baktım ve görkemli bir görüntüyle karşılaştım. Benim için 19 yaşında çok yakışıklı, uzun yıllar sporla uğraşmış biri olmama rağmen asla elim hanımefendinin eline değmemişti ve ben bakire bir erkektim.

Anlayacağınız, abazalık aslında hat safhadaydı ve komşumu sert siktim.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*