Siyahi

Hazdan inletiyorum! Haberi yok pezevengin!” diye fısıldadı. Boynuna sarılıp, omuzunu dişledim Siyahi. “Erkeğim benim! Sikemeyenin karısını sikerler! Hadi sik beni! Güzel güzel becer! O koca yarağınla domalt Ahmet abinin karısını! Ohhh! Sok aletini bana!” diye fısıldadım.
Kocam halen anlatıyordu telefonda. Arada ahizeyi kapatan parmaklarımı kaldırıp, (Hı… hı… evet… hayır…) diye cevaplıyordum onu. Biliyor musun? Vahide’nin seninle sikişeceği asla hesapta yoktu! Zilli iyi de sikişiyor, ben onun şeklinde sikişemem, bundan dolayı daha kimseyle sikişmedim. Yarağına elleyeyim mi?” dedi…
“Elle!” diyince o da eğilip sikimi yerinden çıkardı ve okşamaya başladı. Sonra, “Sen de memelerimi ellesene!” dedi. “Ben araç kullanıyorum, polise yakalanırsak rezil oluruz, eve kadar sabret üzerinden okşamaya başladı memelerimi.
O anda irkildim Siyahi. Kaan bu işi iyi biliyordu, her iki elini de ustaca kullanırken, dudakları da yanaklarımda ve dudaklarımda gezinmeye devam ediyordu. Bense karşılık vermeden duruyordum. Derken Kaan ben bir şey demeye kalmadan gömleğimin düğmelerini açmaya başladı. Her bir düğmeyi bir bir açtı, sonrasında da, “Çıkart şunu!”

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

260 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...