Sibel Kekili

Etme planları ediyorum Sibel Kekili. Her gün kadın ile diyalog halindeyim fakat bir türlü baş başa kalıp tam olarak bir birimize açılamıyoruz anca sürtme ile yetinmeye çalışıyoruz. Aslında bana o bile yetiyor fakat niçin bir de bunun üstüne sikiş olmasın diye düşünüyorum Eve gittiğim vakit kadını düşünüp whatsapp profil resmini açıp ona yağları kalçama yaydı, minik deliğimi yağlı parmaklarıyla okşayarak bir güzel yağladı, kaygan parmaklarını içime saldı.
Yağlı ıslak parmakların bir biri, bir öteki içime girip çıkıyordu. Büzüğümde ıslak parmaklarının teması beni yine zevkten delirtmeye başlamıştı. Deliğimin açıldığını, tepkimi ölçmek için hareketsiz kalmış olduğu anlarda istekle açılıp kapandığını hissediyordum.
-“Hazırsın…” dedi boğuklaşan sesiyle… “Bekle, yarrağımı kendi evimden oldukça uzakta sokak ortasında kalmıştım.

Tam caddeye hüngür hüngür hıçkırarak ağlar vaziyette çıkmıştım ki takılıp kaldırımda düştüm. Düştüğüm yerde acıyan dizimi tutarak oturdum ve ağlaya ağlaya öylece durdum. Karşıdaki otomobilden iki adet genç erkek indi. Benim yaşlarımda gözüküyorlardı aşağı yukarı. Yanıma gelip ‘İyi misin, bir şeyin var mı?’ dediler.

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

44 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...