Lezbiyen Makan

Sonra ben de işime döndüm.Koltuğa oturdum, ama aklım Hanife?Deydi. Hemen yanı başımdaydı Lezbiyen Makan. Üstelik tek başınaydı. Fırsat ayağıma gelmişti, ama bu sefer de iyi mi adım atmam gerektiğine karar veremiyordum.

Ancak kapı açılıp da yeniden onu karşımda görünce işleri oluruna bırakmaya karar verdim. ?Bizim dükkânda çay bitmiş, sizde var ise birazcık alabilir miyim?? Diye lazım icraat!
Babam: Ben de onun için çabalıyorum hayatım…
Annem: Ya git işine, senin bir şeye çabaladığın falan yok, hepsi boş söz bunların. Hani devamlı isterdin ya göt deliğinden ver göt çeperinden ver diye. İnan artık göt çeperinden verecek noktaya geldim, razıyım buna fakat sende tek icraat yok, tek bir tık yok, hareket yok!
Babam: Hayatım tutup sertçe arkamı çevirip duvara dayadı yeniden, kalçalarımı avuçladı, sıkıp okşamaya başladı. O kadar iyi okşuyordu ki bir okşamanın böle olacağını düşünemezdim.
Taytın üzerinden götümün araya doğru bastırarak parmaklarını kaydırıp birazcık okşadı Lezbiyen Makan. Sonra taytı tam kalçamın biçim almış olduğu yere kadar indirdi ve tangamı yukarı çekip amcığımın arasına acıyla komplike hoş bir

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

260 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...