Hipnoz porn

Sadece uzun uzun ıhılıyordu. Bir müddet sonrasında geleceğimi hissedince bir baktım ki, deliğinden kan gelmiş, yarağım kanlanmıştı Hipnoz porn. Canım yengeciğim benim, bilse başına gelecekleri hiç göt çeperinden vermezdi. İçine boşaldıktan sonrasında yarağımı götünden çıkarınca, o da anladı götünün kanadığını. Ama bana kızamıyordu, zira kadınlığını sayemde yaşamıştı ve çok mutlu olmuştu.
Gitme vaktim vardığında, diyince, Kaan bir çırpıda çıktı amcığımdan. Hemen peşinden da beni güçlü elleriyle tuttuğu gibi yatakta çevirdi, elimi ve dizlerimi dayadım döşeğe. Haldun’un dediği şeklinde domalmıştım. Kaan arkamda yerini aldı vakit kaybetmeden Hipnoz porn. Kısa vakit sonra yarağını tekrar amımda hissettim. İki elini götümün yanaklarına bastırmıştı. Hayvan gibi sikmeye başladığında, “Iğhh, ayyyy, ağhhh!” kıl yoktu. Anlaşılan hazır gelmişti.
Göt deliğini emerken amıyla oynamaya devam ettim. Bir vakit sonrasında Zübeyde abla kasılmaya ve titremeye başladı. Yalamaya devam ettim. Ağlamaklı sesler çıkartarak orgazm olmaya, sıvılarını yüzüme fışkırmaya başladı Zübeyde abla. Kendine gelmesi için bıraktım. Mutfağa gidip buz ve su getirdim, kana kana içti.
Daha sonrasında tekrar dudaklarına

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

262 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...