Geniş Kalçalı

Bulunduğunu düşünürdüm. Ama birlikte olduğum kişilerden nedense hiç tat almadım Geniş Kalçalı. Başlangıçta gelen rahatlama artık pek öyle hissettirmiyordu. Sanki bedenim onu arıyordu, sikim onun am deliğini arzuluyordu. Bu alışkanlıktan mi, sevgiden mi ayırt edemiyordum. Ama ona olan özlemimle geri arayanın ben olmaması inadım ölümüne kapışıyordu.

Ayrılan oydu ve beni boşu beyhude suçlayarak şunu ve inlemeleri hafif tırmanmaya başladı. Azmıştı iyice ve altını çıkarıp bunun bir bacağını sandalyenin üstüne koyup amını aşağıdan parmaklamaya başlayıp yalamaya başladım Geniş Kalçalı.

Islandıkça ıslandı, sulandıkça inlemeleri arttı. Bir anda bacağını indirip beni alıp sandalyeye oturttu ve yıllardır yarrak yememiş benzer biçimde resmen hücum etti. Ağzına köküne kadar hepsini alıp kötü şekilde köklemeye başladı.

Kankamla Beraber Çıtır Kızın Deliklerini Doldurduk

8 Views0 Yorum

Indirilme sesleri, yer değiştiren eşyalar derken bir ara Zarife Ablanın, “Ohhhh, gızzz, anammm!” seslerini duydum. Annemle ikisi bir şeyler çeviriyordu kesinlikle. Yavaşça kalktım, telefonumu sessize aldım. Bu sırada ...

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

260 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...