Gecelikli

önüme eğdim ve cevap veremedim. Yengem, “Vaay beee!” diyerek okumaya devam edince, “Yenge okma!” dýerek bigisayarı kapatmak istedim Gecelikli. Fakat baldızım, “Dur kapatma, oldukca entresan şeyler konu alıyor, okumak istiyorum!” diyerek kapatmama mani oldu.
Ben de mecburen bilgisayarın tarafındaki kanepeye geçip oturdum. Yengem, “Oha bee, yok artık, vay anasına!” diye diye hikayeyi okuyup kapanmış başını önünden kaldırmayan bir tanesiydi.Böyle soğuk bulunduğunu görür görmez ilk başta biraz hevesim kaçtı açıkçası.
Bağ ofisine vardığımızda araçtan inip içeriye geçtik. Daha kapıdan girmeden Nilda ve Ömer bizim önümüzde oynaşmaya başladılar.İçimden bizim hergele hatunla iş tutacak diye bizler bebek bakıcılığına talim diye geçirmedim değil.İçeri geçip biraları açıp muhabbete başlamıştık ki Nilda “Tamam!” dedi yattı, ben de yatakodasına geçtim. Baktım karım halen osura osura uyuyor, ben de kıvrıldım yanına.
Ertesi gün erkenden işe gidişimde karım da baldız da halen uyuyordu. Öğlene doğru baldızdan bildiri geldi, “Sana birdaha arkadan verirsem siksinler beni enişte, kalçamın üzerine oturamıyorum!” diye ?
. Gecelikli

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

279 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...