Eda Ece

Tamamen hissediyordum. Beni aniden kucağına alıp kaldırdı ve yarrağı amımdayken döşek odasına götürdü Eda Ece. Direkt amcığımdan asla çıkmadan beni yatağa yatırdı ve sonuna kadar kökleyerek amımı sikmeye başladı. Sanki beni sike sike döşeğe gömmeye çalışıyor şeklinde bir hali vardı.

Aldığım zevki size tanım bile edemem. Amıma altına vura vura siktiği esnada onu hanesine, fakat ben oldukça açım, yerim’ dedim.

‘Gel beraber yiyelim o zaman, aslına bakarsan tek yiyeceğim. Cemal bugün oldukça geç dönecekmiş, bekleme dedi Eda Ece. Çocuklar esasen daha İzmir’den dönmedi, onların da sınavları var biliyorsun’ dedi. ‘Olur’ dedim ve içeri girdik. Gerçekten kendine masa hazırladığını gördüm. Masaları sekiz kişilik epey uzun bir masaydı.

Gavat Adamın Siki Kalkmayınca Karısını Zenciye Siktiriyor

57 Views0 Yorum

O diyerek yine yanıma geldi.Mutfak tezgahına beni dayadı ve gögüslerimi elleyip öpmeye başladı.Ikimizde deli şeklinde olmuştuk.Yapmayalım bak velet şu an duyucak dedim eşime duysunnn diye iç geçirdi.Gülerek aklından n...

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

279 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...