Deniz Çakır

Anlatır mısın?’ dedi. Ben de açıkladım, birazcık konuştuk ve aslen bütün şifrelerimi bildiği için de bana haksızlık yaptığını ayrım etti Deniz Çakır. Mutfakta oturmuş kahve içerken ‘Ben oldukca acıktım, bizim makarnamızdan yapalım mı?’ diye sorguladı. Birlikte yapmaktan ve yemekten hoşlandığımız, acıkınca acele vaziyet yemeği olarak yediğimiz salçalı soslu bir makarnaydı.

‘Olur, ben de birazcık da ona kıyamıyor olduğumdan birazcık kalçalarına yağdan döktüm. Daha da kayganlaşınca ben de daha fazlaca sert davranmaya başladım. Köküne kadar koydum, soktukça sözde daha çok sopa benzer biçimde oldum. Beni kudurtuyordu, şu sebeple inlemelerinden artık onunda zevk almış olduğu belliydi Deniz Çakır. O kıç deliğine boşalmak istiyordum, o götü genişletmek sonraki sikişlere hazırlamak istiyordum.

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

279 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...