Değişik

Adam arkadaş edinmişti. Çocuk kuzenimle alakası olmayan aşırı efendi bir tipti yahut beni kandırmak için o şekilde davranıyordu Değişik.

Esat’ın arkadaşı Necdet son aşama bakımlı, vücudu kaslı ve çekici bir çocuktu. Böyle bir çocuğun nasıl olup da bu kadar mütevazi, sakin olup kuzenimle arkadaşlık yapabilmesine fazlaca şaşırmıştım. Fakat sonradan çıktı ki meydana şey yollar dedim. Zaten erkeğimin benimle ilgilenmediğini biliyorlardı.

Birbirimize arada oramızı buramızı atar, görüntülü konuşarak seks yapardık onlarla. İki erkek vardı işte hepi topu konuştuğum Değişik. Bu adiler de para istediğimi anlar anlamaz beni engelleyip kayboldular. Amımı kovuşturmak güzel geliyordu, o bitince sona erdi doğal olarak. Neyse ben bu salak kocama ulaşamadım bir türlü.

Dağ Gibi Götünün Hakkından Anca Kara Anakonda Gelir

34 Views0 Yorum

Am deliğimden çıkararak, kalçamın deliğine yerleştirdim, ?Hadi sok hayatım! Ama, yavaş ol!? Dedim. Osman kalçamın yanaklarını elleriyle ayırıp, yüklenmeye başladı. Ben de kıçımı güzelce geriye vererek, belimi çukurlaş...

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

244 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...