Capon

Götünü mıncıkladıktan sonra iyice aralayıp bir parmağımla kalça deliğini zorlamaya başladım. Sırma “napıyosun, dur” Diye kımıldanınca sakin ol deyip kulağını yalamaya boynundan öpmeye hazırlandım Capon. Rahatlamıştı ki parmağımı kalçalarına soktum. Sertçe boynumu ısırdı. Bende o acıyla ona güzelce kökledim ve götündeki parmağımı hareketlendirdim.

Bir süre sonrasında Sırma götteki parmağa alışmıştı biraz da beğendiğine emindim. Çünkü ben zıpladıkça bana bakıyor, her yerimi inceliyor, güzelliğimden memnun olduğu gözlerinden okunuyordu.

Memelerimi okşuyor, ellerini kalçama koyuyordu Capon. Sonra beni kendine çekti ve dudaklarımı yalamaya başladı. Boşalmak üzereydim resmen dakikalardır üstünde zıplıyordum ve yukarda olmak beni erken boşaltırdı. Sonra ellerini belimde kavuşturup kilitledi ve alttan aşağıdan am deliğime koymaya başladı.

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

263 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...