Ayazs

Hikayeleri o az az cihazını hala alırken am deliğini spremledim! Ah bu hayatımın en iyi seksiydi. Hem de bakire karımla Ayazs. Birisi bana bakire hanımla bu şekilde iyi cinsellik yaşayacağımı söylese inanamazdım.

Bundan sonra da bizim için her şey çok güzeldi, cinsellik hayatımızı bazen o bazen ben farklı fantezilerle renklendiriyorduk. Ne zaman meydana getirecek bir şey içerisine bakıp boynuma elini koydu, dudaklarımı yalamaya başladı. Başta azar azar sonrasında dilini kullanarak o kadar büyük bir şehvetle öpüyordu ki… Deliler benzer biçimde öpüşüyorduk. Ellerimiz birbirimizin bedeninde geziyordu, birbirimizi soyarken kavrıyor, azgınlığımızı belli edecek biçimde sıkıyorduk. Sutyenime kadar çıkarıp göğüslerimi avuçladığı an artık ben bitmiştim Ayazs. En hassas olduğum şeyi yapıyordu.

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

263 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...