18 Lik

Bakarak, dudaklarımı öperek, Olgun Seks Hikayesi zevkle beni durağan bir gidişatta düdüklüyordu. Gözlerimizin birbirine kenetlendiği o anlarda temposu aşama hiyerarşi artıyordu 18 Lik. İyice hızlanarak düdüklüyordu. O anda o şekilde şiddetle inliyor ve zevk alıyordum ki… Aleti patlayacak gibi sertti hissediyordum. Sonunda asla sormadan amıma akmaya başladığı esnada bende boşaldım. Aynı anda geldik sevmiştim.

Astım, alerji ve koku hassasiyeti ve benzeri bir rahatsızlığınız var mı?’ diye sordu. Olmadığını söyleyince buharın güya şelaleden akan görüntüsüne benzer bir objede tütsü benzeri bir şey yaktı 18 Lik. Sonra bunun şifa veren türden bir koku olduğunu, esasen seçtiğim masajında geleneksel tıp yöntemlerinde yer aldığını söyledi. Uzman olduğu konuşmasından hareketlerinden belliydi.

Güzel kızlar hapis cezası alıyor mu?

120 Views0 Yorum

Zaman geçiriyorduk. İnternetti, chattti, oyunlardı derken zaman su benzer biçimde akıyordu. Bide yeni CD Writter almıştı. Baya geniş olun müzik arşivinden bana mp3 ler çekmeye başlamıştık. Sağolsun o da her istediğ...