Film bir grup sex filmiydi ve bu sırada Mete resmen bana asılıyordu. Kocam da Türkan’ın eline sikini vermiş ve onunla oynatıyordu. Mete’nin elleri götümde geziyor ve ben de ona yaklaşıyordum. Biraz zaman geçtikten sonra, Mete kocama “Ben Müjgan’la yatak odasına geçiyorum” dedi ve kocam da “Rahatınıza bakın!” diye yanıt verdi.

Bir akşam arkadaşımla kampüsteki banklarda otururken ilerideki bankta İlknur ve sevgilisini gördüm. Hava yeni kararmaya başlamıştı ama onu hemen tanıdım. Maalesef sevgilisiyle öpüşüyorlardı ve dünyam başıma yıkıldı çünkü onun sevgilisi olduğunu bilmiyordum. Çocuk İlknur’un masum dudaklarını hayvanlar gibi öpüyor ve ellerini vücudunda gezdiriyordu. İlknur ise keyifli görünüyor ve hiç tepki vermeden öpüşmeye devam ediyordu.

Ben ise orospu ruhlu bir ev hanımıyım ve oldukça yanan birisiyim. Şu anda evliyim ve kocam da oldukça ateşli bir sikicidir. Bizim sevinçli bir evliliğimiz var ve birbirimize sınırları zorlayan heyecanlar yaşatıyoruz. Her zaman daha fazla zevk almak için her türlü fanteziyi deniyoruz.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*