Bu yarrağı nasıl içime alacağımı bilmiyordum. İlk olarak götüme, sonra da yarağıma tükürükledim. Tam o sırada Zuhal ansızın uyandı ve kendini oğlunun arkadaşı tarafından becerildiğini görünce şoke oldu. Ağlamaya başladı ve “Ben senin üvey annen yaşındayım, nasıl yaparsın böyle bir şeyi?” dedi. Ben de kes sesini orospu, seni azdırıcı şeyler giymeden önce düşünecektin. Seni amından ve götünden siktim. Artık benim kadınım olacaksın ve istediğimi yapacaksın. Sarı saçlı, çıtır bir hatun olduğunu söyledim.

Amcamla evlendikleri günden beri yengemle rahatça konuşup sohbet ederdik. Kız arkadaşlarımı baldızıma kolaylıkla anlatırdım, ancak cinsel konulara girmezdik. Geçen yıl Ağustos ayında, bir gün amcam bize gelerek “Hadi gelecek hafta hep birlikte yurtdışına seyahat yapalım, Paris’e gidelim birkaç gün kalalım” dedi. Bu fikir babam haricinde hepimiz tarafından kabul edildi.

Aynı anda hem sikiliyor hem de ağzımda muhteşem bir yarrak vardı. Murat’ın sikini ağzıma alıp dondurma yalar gibi emmeye başladım. Amımı sikmeye devam eden adam daha da hızlandı ve inleyerek içime boşaldı. Murat beni adamın kucağından alarak kendi kucağına oturttu ve içi spermle dolmuş am deliğimi sikmeye başladı.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*