Evli çiftlerden Aylin ve Emre, uzun zamandır tatil planları yapmaktaydılar. Nihayetinde karar verip, bir hafta boyunca deniz kenarında bir otele gitmeye karar verdiler. Tatil boyunca ikisi de oldukça mutlu ve keyifliydiler. Birçok aktiviteye katıldılar, denize girdiler, güneşlendiler ve birbirleriyle vakit geçirdiler.

Fakat bir gün Aylin, kendini hiç iyi hissetmedi. Yemekten sonra mide ağrısı başladı ve iyice kötüleşti. Emre hemen otelden bir doktor çağırdı. Doktor, Aylin’e müdahale etti ve durumunun çok ciddi olmadığını söyledi.

Aylin iyileşene kadar Emre, eşine her zaman olduğu gibi yanında kalmaya devam etti. Otelin bahçesinde yürüyüş yaparken, Aylin’in eli yanlışlıkla Emre’nin genital bölgesine dokundu. Emre şaşırdı ama üzgün değildi. İkisi de gülümsediler ve yolculuklarını devam ettirdiler.

Tatilleri sona erdikten sonra, ikisi de evlerine geri döndüler. Aylin ve Emre, unutulmaz bir tatil geçirdikleri için mutluydular. Ancak, onlar için önemli olan şeyin birbirlerine destek olmak ve birbirlerini sevmek olduğunu biliyorlardı.

Bu videodaki modeller ve kanal

Pornoyu Yorumla

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*